Informacje

Powieści pisane są w odcinkach umieszczanych w określonych terminach podawanych na podstronach każdego z tytułów. Jednym z celów udostępniania tekstów w takiej formie jest przede wszystkim chęć tworzenia i dzielenia się żywym słowem z innymi. Drugim celem jest zamiar pominięcia całej machiny wydawniczej, która winduje cenę książek do niebotycznych wartości zupełnie nie adekwatnych do zarobków twórców i czytelników. Kolejnym celem jest promowanie autorów, którzy nie zaistnieli jeszcze w medialnym świecie książki. Informacje w tym zakresie znajdują się w zakładce „Współpraca”

Wszystkie publikowane powieści posiadają bardzo dobrą opinię wydawniczą:

Fragment opinii do Lamparciego szeptu:
Uprzejmie informuję, że zapoznaliśmy się z przesłanym przez Pana materiałem. W opinii Wydawnictwa nadesłany tekst jest ciekawy i wartościowy. Przede wszystkim na uwagę zasługuje fakt, iż czyta się go płynnie. To duża zaleta w przypadku współczesnej literatury. Kolejnymi plusami Pana manuskryptu są niewątpliwie chwytliwy, marketingowo atrakcyjny gatunek oraz dobry warsztat literacki. Na ostatnim posiedzeniu kolegium wydawniczego wnosiłem za jego opublikowaniem i Wydawnictwo wyraziło zgodę…

Fragment opinii do autobiograficznej powieści Robinson Crusoe XXI wieku:
Plusem Pana dzieła jest ciekawa konstrukcja fabularna oraz dobry warsztat literacki. Chciałbym również zapytać, czy książka stanowi utwór inspirowany twórczością innego autora? Jeżeli tak, uprzejmie proszę o wskazanie autora(ów) i tytułu(ów) dzieł, które stanowiły dla Pana inspirację…

W każdym przypadku ze strony wydawnictw padła propozycja publikacji. Niestety spotkała się z odmową Autora.
W związku z powyższym prezentowane teksty mają swoja ułomność — nie posiadają korekt — jakie przeprowadza wydawnictwo. Wiąże się to z możliwością istnienia tak zwanych literówek, błędów interpunkcji oraz innych drobnych błędów — niestety pomimo wszelkich starań przy tworzeniu dzieła o pojemności kilkuset stron są one nieuniknione. Nie wpływa to jednak na płynność i rozumienie tekstu. Większość z nich jest praktycznie niezauważalna.

Po kliknięciu w okładkę wybranej książki zostaniecie przeniesieni na stronę, na której znajduje się krótki opis powieści. Tam też znajduje się odnośnik z napisem „czytaj”. Wybór spowoduje, że traficie w świat bohaterów, świat marzeń i iluzji — w inny wymiar — wymiar, który pozwoli oderwać się od problemów życia codziennego, świat, który da chwile wytchnienia i zapomnienia. Proszę zaparzyć kawę, usiąść wygodnie i zatopić się w lekturze. Zapraszam.